دانلود فیلم The Expendables 3 2014

در این قسمت شاهد خواهیم بود که دشمنی جدید و خطرناک تر از گذشته برای گروه بارنی راس و تیمش پیدا شده است و او استونبکس ، یکی از اعضای سابق همین گروه می باشد که اکنون به یکی از گروهک های تروریستی پیوسته است.

  • 17 می 2022
دانلود فیلم
دانلود فیلم Mission: Impossible III 2006

ایتان هانت باید با یک دلال اسلحه خطرناک به نام اوون داویان روبرو شود و مجبور است هویت خود را مخفی نگه دارد. ولی اوون قصد دارد از شر ایتان خلاص شود.

  • 9 می 2022
دانلود فیلم
دانلود فیلم Death Race 2008

مجرمی توسط یک رئیس زندان مجبور می شود در محبوب ترین مسابقه ورزشی شرکت کند. یک مسابقه اتومبیل رانی که در آن باید بی رحم ترین فرد بتواند بقیه را از دور مسابقات خارج کند و پیروز شود. حکم این پیروزی آزادی از زندان خواهد بود.

  • 1 می 2022
دانلود فیلم
دانلود فیلم Coach Carter 2005

موضع گیری های خشمگینانه اطراف یک مربی تیم بسکتبال دبیرستانی را میگیرد بعد از اینکه او تمام تیم را روی نیمکت نگه میدارد به دلیل اینکه قرارداد هاشان را با او بهم زدند....

  • 1 می 2022
دانلود فیلم
دانلود فیلم Unknown 2011

مردی از کما بیدار می شود و در میابد که شخصی دیگر هویت او را دزدیده و اکنون هیچ کس، حتی همسر خودش حرفش را باور نمی کند. او قصد دارد به کمک زنی جوان، هویت خود را اثبات کند.

  • 30 آوریل 2022
دانلود فیلم
دانلود فیلم Rocca Changes the World 2019

این فیلم داستان زندگی روکا، دختری 11 ساله را به تصویر می کشد که مادرش در هنگام زایمان فوت کرده است. او با پدرش که در آی اس اس، فضانورد است، در پایگاه فضایی بایکونور زندگی می کرد. جایی که به جای تحصیل منظم، بیشتر برنامه های آموزشی فضانوردی را تجربه کرده و این امر باعث بلوغ و اعتماد به نفسش شده است.

  • 25 آوریل 2022
دانلود فیلم

این فیلم روایتگر داستان قاچاقچی به نام دنی آرچر قاچاقچی الماس و رودزیایی الاصل است که در دوران کودکی پدر و مادر خود را در درگیری های خونبار دهه ۱۹۷۰ از دست داده است. طی این سی سالی که از عمرش گذشته، سربازی مزدور و تاجری ناکام بوده است. وقتی می خواهد با الماس هایی که در بدن یک بز جاساز شده است از مرز بی ثبات سیرالئون عبور کند، مأموران گشتی او را دستگیر می کنند. او در زندان می فهمد که یک ماهی گیر از مخفی گاه یک الماس صورتی رنگ گرانقیمت خبر دارد. آن دو با هم به دنبال این الماس روانه می شوند و یک روزنامه نگار آمریکایی به نام مدی بوین به دنی دلبسته می شود. ماهیگیر مصمم به نجات دادن خانواده خود است ولی دنی به پیدا کردن الماس می اندیشد...

  • 18 آوریل 2022
دانلود فیلم
دانلود فیلم The Pianist 2002
زیرنویس فارسی

داستان فیلم برگرفته از داستان زندگی آقای ولادیسلاو اشپیلمان یکی از بهترین نوازندگان پیانو در لهستان و در زمان هولوکاست میباشد و نشان می دهد که چگونه این نوازنده مشهور یهودی برای نجات و زنده ماندن از دست نازی ها در جنگ جهانی دوم فرار میکند و چگونه امید خود را برای بهتر شدن دنیا از دست نمی دهد....

  • 12 آوریل 2022
دانلود فیلم

جستجوی ناامیدانه یک زن جوان برای یافتن دوست پسر ربوده شده خود ، وی را به کلونیا دیگنیداد می کشاند ، فرقه ای که هیچ کس تا بحال نتوانسته از آن فرار کند.

  • 11 آوریل 2022
دانلود فیلم
دانلود فیلم Heidi 2015

هایدی دختر بچه ای هشت ساله است که به همراه پدربزرگ چوپانش در رشته کوه های آلپ سوئیس زندگی می کنند…

  • 29 مارس 2022
دانلود فیلم